Állásajánlat

Simon Mátyás Tamás egyéni vállalkozó a Magtár és szárítóüzemébe üzemvezetőt keres.

FELADATOK:

  • A mezőgazdasági termelők által beszállított termények befogadása, minősítése és az elszámolások elkészítése
  • Termények szabvány szerinti készletkezelése
  • Az üzem működésének vezetése
  • A tisztítási és szárítási folyamatok koordinálása, optimalizálása
  • Munkatársak feladatinak irányítása és ellenőrzése

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Gyakorlatias gondolkodású, önálló, problémamegoldó személyiség

ELŐNY:

  • Középfokú vagy felsőfokú mezőgazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Környékbeli lakos

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés, költségtérítések, szolgálati gépkocsi
  • önálló felelősségteljes munkakör
  • hosszútávú együttműködés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  5520, Szeghalom- Töviskes 11160/28 Hrsz.

Jelentkezési határidő: 2020.02.20.

Fényképes önéletrajzokat a simonedit1970@gmail.com email címre várjuk.

Érdeklődni : 30/249 8099

Szerző: lezo